Antalya Kapı Kesimi

Antalya Kapı Kesimi

Antalya Kapı Kesimi

ANTALYA KAPI KESİMİ

Jet Karot kapı kesimi Antalya uygulamalarını başarıyla sürdüren bir firmadır. Kapı kesimi Antalya’da, genel itibariyle bir yapının inşa sırasında projeye uygun yapılmadığı veya proje değişikliği sebebiyle duvar veya perde betonun kesilerek kapı açılması anlamına gelmektedir. Diğer bir ifadeyle kapı olarak boş bırakılması gereken yerin unutularak kapı bırakılmama sonucunda kapı ölçülerine uygun olarak kesilmesine denir.

Kapı kesimi Antalya uygulamasında en önemli nokta, kesilecek yere uygun beton kesim makinesinin seçilmesidir. Kapı kesimi Antalya’da genel itibariyle Hidrolik Beton Kesme makinesi kullanılmaktadır.

Hidrolik Beton Kesme makineleri sayesinde büyük bir sorun olan kapı kesimi, çok daha hızlı, temiz ve gürültüsüz bir işlem haline gelmiştir.

Bu makineler sayesinde kapı kesimi Antalya işlemi demir donatılı ve demir donatısız bütün betonlarda uygulanmaktadır.

Bu makineler kapı kesimi Antalya’da herhangi bir titreşim yaymadığından dolayı kesim alanı dışında kalan yerler zarar görmez ve düz, pürüzsüz bir işlem olanağı sağlar. Bu nedenle de kapı kesimi Antalya’da bittikten sonra herhangi bir tamirat söz konusu olmaz.

Kapı kesimi Antalya’da sadece yapının inşaatı sırasında yapılır diye kaide söz konusu değildir. Bunların dışında da kapı kesimi Antalya’da uygulanmaktadır. Evinizin dekorasyonunu değiştirmek istediğinizde de kapı kesimi Antalya’da gerçekleştirilir. Evinizdeki bir odanın kapısını iptal edip diğer bir taraftan kapı kesimi Antalya’da yaparak yeni bir kapı oluşturmak mümkündür.

Bütün bunların yanında, evinizin beton bahçe duvarında da yeni bir kapı açmak istiyorsanız karot makineleriyle kapı kesimi Antalya’da yapılmaktadır.

Hidrolik Beton Kesme makineleri sayesinde kapı kesimi Antalya dışında da kullanılmaktadır. Pencere açımlarında, parapet kesimleri gibi her türlü işlemde düz ve pürüzsüz bir kesim işlemi yapılmaktadır. Perde, kiriş, kolon, döşeme gibi bir çok betonarme yapı da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinası, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada beton kesme işlemi hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir.

 

Kapı kesimi Antalya’da diğer kırıcı ve delici makinelerle yapmak hem çok zahmetli ve masraflı olur hem de istenilen temiz ve pürüzsüz işlemi vermez. Diğer kırıcı ve delicilerle yapılan kapı kesimi Antalya’da aynı zamanda titreşimli olduğu için işlem sonunda hasar bırakır ve sonradan tamirat gerektirmektedir.

Bu nedenlerden dolayı kapı kesimi Antalya işleminin Hidrolik Beton Kesme makineleriyle yapılmasının inşaat sektörüne inanılmaz getirileri olmuştur. Bunların en başında inşaat sektöründe sürekli sorun halinde olan zamandır. Zaman, inşaat sektöründe genel itibariyle kısıtlıdır. Bu makineler sayesinde zaman sıkıntısı sadece kapı kesimi Antalya işleminde değil diğer beton kesme işlemlerinde de rahatlatıcı olmuştur.

İnşaat sektöründe bir diğer sorun da sonradan kesimi Antalya’da işlemi gerektiren değişikliklerdir. Bu makineler sayesinde örneğin kapı kesimi gibi bir sorun çok daha basit bir işlem haline gelmiştir.

Bir diğer sorun da inşaat sektöründe kapı kesimi Antalya gibi kesim işlemlerinin sonunda ortaya çıkan tamiratlardır. Bu makineler sayesinde kapı kesimi Antalya’da veya diğer kesim işlemlerinin sonunda herhangi bir tamirat gerektirmez.

Firmamız işinizi hızlı, gürültüsüz ve temiz bir şekilde çözüme kavuşturmada ve kapı kesimi Antalya çalışmaları ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

 12 Temmuz 2018, id:8557
telefonwhatsappmail