Antalya Döşeme Kesme

Antalya Döşeme Kesme

Antalya Döşeme Kesme

ANTALYA DÖŞEME KESME

Bugün yönetmeliklerin büyük bir çoğunluğunda kesme gerilmeleri ne denli küçük olursa olsun kesme donatısı bulundurma zorunluluğu vardır. Döşeme kesme Antalya’da ki uygulaması, firmamız tarafından işinde usta karotçular ve son teknoloji makinalarıyla yapınıza hiçbir şekilde zarar vermeden, kolay, zaman ve maddi açıdan çok daha ucuz bir uygulamayla siz değerli müşterilerine sunmaya hazırdır.

Döşeme kesme Antalya işlemleri hidrolik beton kesme makinalarıyla yapılmaktadır. Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir.

Demir donatılı ve donatısız yatay-dikey ve düşey 45-90-180 derecelik açılarla çalışabilen hidrolik beton kesme makinesidir. Hidrolik beton kesme makinesi genel olarak özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden, kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak kesme işlemi gerçekleştirilir.

Hidrolik Beton Kesme makinalarının testere çapları: Q20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır.

Döşeme kesme Antalya dışında birçok uygulamada da kullanılan hidrolik beton kesme makinaları en fazla 1170 mm derinliğe kadar kesim yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

Hidrolik Beton Kesme makinaları darbesiz ve titreşimsiz olduğu için döşeme kesimi dışında kalan herhangi bir yerine zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir döşeme kesme Antalya’da mümkün kılar. Ayrıca döşeme kesme Antalya ‘da darbesiz ve titreşimsiz olduğu için kesim sonunda herhangi bir tamir gerektirmez. Döşeme kesme Antalya’da uzun yıllardır uygulama alanıdır. Zemin kesme, asfalt kesme . döşeme kesme Antalya gibi türleri bulunmaktadır.

Firmamız Jet Karot Hidrolikli Beton Kesme makineleriyle döşeme kesme Antalya’da profesyonel karotçularla sizlere hizmet vermeye hazırdır. Döşeme kesme Antalya ile ilgili bilgi almak Döşeme kesme Antalya makinelerini görmek ve döşeme kesme Antalya fiyat bilgisi için lütfen irtibat kurunuz.

 12 Temmuz 2018, id:8545
telefonwhatsappmail